Agencja Detektywistyczna ADSW

Zapraszamy do współpracy

Referencje

Nasz profesjonalizm i posiadane doświadczenie są gwarantami satysfakcji klientów, a cytowane opinie świadczą o zaangażowaniu jakie wkładamy w wykonywaną pracę:

Korzystałem z usług tej firmy jakieś pół roku temu. Jestem bardzo zadowolony z obsługi i efektów ich pracy. Z racji tego, że prowadzę dużą firmę i często potrzebuję pomocy detektywów, jestem przekonany, że następnym razem też skorzystam z usług ADSW DETEKTYW.

Ogólna opinia: Pozytywna  
Uzasadnienie: Za nim trafiłam do w/w Pana zostałam oszukana na nie małe pieniądze... Przez pseudo "detektywa"który wszystko mi obiecał na spotkaniu uśmiechając się i zapewniając mnie że sprawa jest banalnie łatwa i potrwa max 7 dni 8/.Z chęcią podałabym nazwę tej firmy Ale już nie działają...?Hmmm ciekawe czemu..?Żałuję że od razu nie trafiłam do p.Husarskiego zaoszczędziłabym pieniądze i co najważniejsze moje zszargane NERWY.Wystarczy poczytać o ich działaniu w licznych artykułach na ich stronie.sprawdzwiernosc.pl
Jakość usług: Wysoka

Ogólna opinia: Pozytywna
Uzasadnienie: Jestem Pozytywnie zaskoczony wraz z moja małżonka błyskawiczna reakcja i interwencja detektywa.Rozegranie całej sprawy która rozpoczeła się w sieci-Skonczyła się wezwaniem Policji.(Okazało się że moja niepełnoletnia córka nawiązała kontakt z osobą która przedstawiała się za jej rówieśnika) Detektyw podszedł do sprawy profesjonalnie.Polecam!!!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie

Ogólna opinia: Pozytywna
Uzasadnienie: Jestem właśnie po spotkaniu z p.Husarskim 06.11.2016r.Po dwu godzinnej rozmowie przy kawie zostałam poinformowana że by się wstrzymać z działaniem detektywa gdyż obecne materiały dowodowe jakimi dysponuję wystarczą mi do rozwodu.Chciałam dodać że porada i czas poświęcony dla mnie przez detektywa była całkowita darmowa!!!Dodatkowo rachunek za kawkę na koszt firmy 8)Dżentelmen jakich mało w tych czasach. P.S. Dziękuję panu za porady i szczerość ze mną.
Jakość usług: Wysoka

Bardzo polecam usługi ADSW DETEKTYW. Dyskrecja i profesjonalizm zapewnione. Dobry kontakt, szybkie działanie i świetna ekipa.


Ogólna opinia: Pozytywna
Uzasadnienie: Korzystałem jakiś czas temu z usług tej agencji i jestem jak najbardziej zadowolony.Detektyw godny zaufania.Polecam 100%
Jakość usług: Wysoka

Ja korzystałem z usług Detektywa Pana Adama Husarskiego i jestem do dzisiaj zadowolony z ich usług-Pełen profesjonalizm.Umowa zabezpieczająca mnie gwarantuje że niczego spie...nie mogą.
0 0Ogólna opinia: Pozytywna
Uzasadnienie: Super!!!Jestem bardzo zadowolona z współpracy z tą agencją detektywistyczną.Z początku wahałam się ale przekonała mnie moja adwokat.Zdobyłam istotne dowody które później wykorzystałam w sądzie. Dziękuję M.Sosnowiec
Jakość usług: Wysoka
Szczerze polecam ADSW DETEKTYW. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tego biura. Korzystałam z pomocy Pana Adama, który nie tylko jest profesjonalistą, ale również bardzo pomaga w doradzaniu. Zawsze kiedy dzwoniłam odbierał telefon i doradzał mi co mam robić. Każdy klient po telefonie z panem detektywem będzie wiedział, że to dobry wybór.
Polecam Pana Detektywa Adama Husarskiego moim zdaniem Najlepszy detektyw w Krakowie!!!

Odpowiedz Link Zgłoś


Ogólna opinia: Pozytywna
Uzasadnienie: Postanowiłam po raz pierwszy wystawić komuś komentarz tutaj.W pełni na niego zasługują Bo mi bardzo pomogli i dziękuję im BARDZO za to.Dodam tylko że szukałam długo kogoś takiego komu mogę w pełni zaufać i zwierzyć się z mojej trudnej sytuacji.I pewnie szukałabym nadal bo ciężko się przełamać i zaufać komuś "obcemu".Szukając porad prawniczych w Krakowie na temat rozwodu znalazłam stronę rozwodzesie.pl i przypadkiem natrafiłam na nich.Dziękuję
Jakość usług: Wysoka


Ogólna opinia: Pozytywna
Uzasadnienie: Firma godna polecenia.Dzięki ich pomocy odzyskałem utracone dane z laptopa których nie potrafili odzyskać inni "specjaliści". Polecam!!!
Jakość usług: Wysoka


Ogólna opinia: Pozytywna
Uzasadnienie: Ustalili adres zamieszkania mojej córki w 3 dni?!!Polecam wszystkim A pan detektyw Husarski równy gość. Ceny wysokie Ale coś za coś widocznie.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeże


Ogólna opinia: Pozytywna
Uzasadnienie: Jestem Bardzo zadowolony ze zdobycia dla mnie "istotnych"informacji których nie mogła zdobyć inna agencja detektywistyczna z Warszawy.
Jakość usług: Wysoka


Ogólna opinia: Pozytywna
Uzasadnienie: Chcialam bardzo podziekowac panu detektywowi za okazana mi pomoc i ustalenie pewnych faktow.Sprawe wczesniej zgłosilam na policje ale zostalam odeslana z kwitem gdyz moja corka jest pelnoletnia a to ze jest zastraszona i sie boi nikogo nie interesuje 8(była w zwiazku z alkoholikiem który stosowal przemoc fizyczna i psychiczna.Dzieki zebraniu materiałow dowodowych przez ta firme mmoglam wreszcie zalozyc sprawe do sadu.(Corka mieszka juz ze mna-Uwolnila sie od OPRAWCY czekamy na wyrok sadu)
Jakość usług: Wysoka


Ogólna opinia: Pozytywna
Uzasadnienie: Rzetelna i fachowa obsługa skoncentrowana na osiągnięciu celu.Pan Adam na bieżąco zorientowany z przepisami prawa.Polecam
Jakość usług: Wysoka


Ogólna opinia: Pozytywna
Uzasadnienie: Bardzo dziękuję za okazaną mi Pomoc-Nigdy tego nie zapomnę co zrobiliście dla mnie. Zadzwoniłam do ADSW po namowie mojego dobrego kolegi który współpracował z nimi i był pod wielkim wrażeniem z ich doświadczenia i podejścia do klienta.Szczerze mówiąc mogę polecić ich wszystkim. Detektyw Husarski jest profesjonalistą i zaufaną osobą której śmiało można się zwierzyć z osobistych problemów.
Jakość usług: Wysoka
Polecam tą agencję. Potrzebowałem dowodów na wczoraj, sprężyli się i zdobyli wszystko tak jak sobie życzyłem 8)
Pomocne?

Bardzo dziękuję za okazaną mi Pomoc-Nigdy tego nie zapomnę co zrobiliście dla mnie.
Zadzwoniłam do ADSW po namowie mojego dobrego kolegi który współpracował z nimi i był pod wielkim wrażeniem z ich doświadczenia i podejścia do klienta.Szczerze mówiąc mogę polecić ich wszystkim.
Detektyw Husarski jest profesjonalistą i zaufaną osobą której śmiało można się zwierzyć z osobistych